Kosa FR 410 C-E Spalinowa Plecakowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: F8A6-1095F_20250325174257
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosa plecakowa 2,0 kW / 2,7 KM – wydajna i komfortowa do trudnych warunków
Kosa plecakowa o mocy 2,0 kW (2,7 KM), zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach, takich jak strome zbocza, skarpy oraz w trudno dostępnych terenach. Doskonale sprawdza się na górskich łąkach i plantacjach owoców, oferując dużą moc i wygodę pracy dzięki systemowi nośnemu i STIHL ErgoStart.
Dzięki systemowi antywibracyjnemu STIHL oraz uchwytowi obwiedniowemu praca jest bardziej komfortowa, a długotrwałe użytkowanie nie obciąża ciała. Dodatkowa kieszeń na narzędzia zwiększa wygodę transportu akcesoriów, a przycisk STOP umożliwia szybkie zatrzymanie urządzenia. Oszczędny silnik 2-MIX zapewnia niższe zużycie paliwa przy zachowaniu dużej mocy.
Najważniejsze cechy:
-
Moc 2,7 KM – wysoka wydajność do pracy w trudnym terenie.
-
System STIHL ErgoStart – łatwe uruchamianie przy minimalnym wysiłku.
-
System antywibracyjny STIHL – zmniejsza drgania i zwiększa komfort użytkowania.
-
Uchwyt obwiedniowy – wygodne prowadzenie urządzenia w każdych warunkach.
-
Przycisk STOP – szybkie zatrzymanie maszyny.
-
Dodatkowa kieszeń na narzędzia – łatwy dostęp do akcesoriów.
-
Oszczędny silnik 2-MIX – mniejsze zużycie paliwa i emisja spalin.
Idealna do:
-
Koszenia na strome zbocza i skarpy
-
Pracy na górskich łąkach oraz w trudnym terenie
-
Użycia przy plantacjach owoców i na dużych powierzchniach
Zamów teraz i ciesz się komfortem pracy w trudnych warunkach z naszą kosą plecakową!
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 41,6 cm³ |
| Moc | 2 kW 1) |
| Moc | 2,7 KM |
| CO2 | 856 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 10,7 [kg] 2) |
| Standardowe narzędzia tnące | Głowica żyłk. AC 36-2 |
| Średnica krawędzi tnącej | 420 mm |
| Pojemność zbiornika | 750 cm³ |
| Długość urządzenia bez narzędzia tnącego | 280 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB(A) 3) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 100 dB(A) 4) |
| Wartość wibracji z lewej | 3,7 m/s² 5) |
| Vibrationswert links/rechts mit Metallwerkzeug | 2,3/2 m/s² 5) |
| Wartość wibracji z prawej | 3,7 m/s² 5) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.