Kosa FSE 52 Elektryczna
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: F8A6-1095F_20250325172552
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lekka kosa elektryczna – mocna i precyzyjna w każdym detalu
Lekka i mocna podkaszarka elektryczna, zaprojektowana z myślą o przydomowych ogrodach. Doskonale sprawdza się w pracach wykończeniowych oraz wyrównywaniu krawędzi trawnika. Dzięki teleskopowemu wysięgnikowi oraz uchwytowi pałąkowemu z regulacją, narzędzie jest wygodne w użyciu, a możliwość regulacji kąta nachylenia głowicy pozwala na precyzyjne dostosowanie do terenu. Pałąk dystansowy zapewnia kontrolę i komfort podczas koszenia.
Najważniejsze cechy:
-
Lekka i mocna konstrukcja – łatwość obsługi i efektywność w pracy.
-
Teleskopowy wysięgnik – możliwość regulacji długości do różnych zadań.
-
Uchwyt pałąkowy z regulacją – dopasowanie narzędzia do indywidualnych potrzeb użytkownika.
-
Pałąk dystansowy – kontrola odległości i bezpieczeństwo pracy.
-
Regulacja kąta nachylenia głowicy przekładni – łatwe dopasowanie do terenu i precyzyjne koszenie.
Idealna do:
-
Koszenia trawy wokół drzew, ścieżek i innych elementów ogrodowych
-
Wyrównywania krawędzi trawnika w ogrodzie
-
Prac wykończeniowych, które wymagają precyzyjnego narzędzia
Zamów teraz i ułatw sobie pielęgnację ogrodu!
DANE TECHNICZNE
| Standardowe narzędzia tnące | AutoCut Fadenspule mit 1,6 mm |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Pobór mocy | 500 W |
| Waga urządzenia bez | 2,2 [kg] 1) |
| Średnica krawędzi tnącej | 300 mm |
| Długość urządzenia bez narzędzia tnącego | 131 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 83 dB(A) 2) |
| Poziom mocy akustycznej | 94 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa/strona prawa | 3/4,5 m/s² 4) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.