Myjka RE 120
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 26A0-341A3_20250404132120
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Myjka Wysokociśnieniowa 125 Barów – Kompaktowa, Wydajna i Funkcjonalna
Myjka wysokociśnieniowa 125 barów to niezawodne narzędzie, które zapewnia efektywne czyszczenie różnych powierzchni wokół domu. Kompaktowa konstrukcja i bogate wyposażenie sprawiają, że jest to idealne urządzenie do prac porządkowych w ogrodzie, na tarasie, czy wokół domu.
Główne cechy myjki 125 barów:
-
Maksymalne ciśnienie 125 barów – zapewnia wysoką moc czyszczenia, idealną do usuwania brudu z różnych powierzchni.
-
Zestaw do rozpylania środka czyszczącego – w zestawie znajduje się butelka do dozowania środka czyszczącego, co pozwala uzyskać lepsze efekty czyszczenia.
-
Wysokiej jakości wąż wysokociśnieniowy – wąż o długości 8 m z oplotem stalowym jest trwały, odporny na uszkodzenia i zapewnia dużą elastyczność podczas pracy.
-
Pistolet z zaworem mosiężnym – zapewnia wygodną obsługę i długotrwałą trwałość.
-
Dodatkowy aluminiowy uchwyt transportowy – umieszczony na spodzie urządzenia, ułatwia transport i przechowywanie myjki.
Zalety myjki 125 barów:
-
Komfortowa praca – dzięki wygodnym akcesoriom takim jak uchwyt transportowy i zestaw do dozowania środka czyszczącego.
-
Trwałość i niezawodność – wysoka jakość materiałów, w tym stalowy wąż i mosiężny pistolet, zapewniają długą żywotność urządzenia.
-
Kompaktowa i łatwa w obsłudze – dzięki swojej konstrukcji, myjka jest lekka i łatwa do przechowywania.
-
Wszechstronność – doskonała do szerokiego zakresu prac porządkowych, zarówno w ogrodzie, jak i wokół domu.
Zamów teraz myjkę 125 barów i sprawdź, jak łatwo osiągniesz doskonałe rezultaty czyszczenia w swoim otoczeniu!
DANE TECHNICZNE
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Pobór mocy | 2,1 kW |
| Liczba faz | 1 |
| Prędkość obrotowa | 2850 obr./min |
| Waga urządzenia bez | 20 [kg] 1) |
| Maks. ciśnienie | 160 bar 2) |
| Min. wielkość przepływu wody | 400 l/h |
| Maks. wielkość przepływu wody | 480 l/h |
| Maks. temperatura dopływu wody | 40 °C |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Długość kabla | 5 m |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.