Nożyce HSE 42, 45 cm elektryczne
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: EDE9-757C9_20250404103802
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 15,00 zł
-
InPost Kurier 15,00 zł
-
Poczta Polska 15,00 zł
-
DPD Kurier 15,00 zł
-
DHL Kurier 15,00 zł
-
Orlen Paczka 15,00 zł
-
Paczka w Weekend 15,00 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Bardzo Lekkie, Elektryczne Nożyce do Żywopłotów 420 W
Elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL o mocy 420 W to idealne narzędzie dla użytkowników okazjonalnych, którzy potrzebują lekkiego i cichego urządzenia do pielęgnacji ogrodu. Dzięki swojej lekkości i poręczności, są łatwe w obsłudze i doskonale nadają się do precyzyjnego przycinania drobnych oraz cienkich gałązek. To rozwiązanie idealne do ogrodów przydomowych, gdzie cisza i komfort pracy mają kluczowe znaczenie.
Zalety:
-
Bardzo lekka konstrukcja, co sprawia, że nożyce są łatwe w obsłudze, nawet podczas długotrwałej pracy.
-
Cisza pracy, idealne do stosowania w miejscach, gdzie głośność urządzeń może być uciążliwa, pozwalając na komfortowe przycinanie bez zakłócania spokoju.
-
Przełącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady, zapewniający bezpieczeństwo użytkowania i łatwe włączanie/wyłączanie urządzenia.
-
Moc 420 W, wystarczająca do cięcia drobnych i cienkich gałęzi w ogrodach przydomowych.
-
Poręczny design, który zapewnia wygodę pracy, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach.
Specyfikacja:
-
Moc: 420 W
-
Idealne do cięcia drobnych i cienkich gałęzi
-
Oburęczny przełącznik ze specjalną dźwignią blokady
Te elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL 420 W to doskonały wybór dla osób, które szukają lekkiego, cichego i wygodnego narzędzia do codziennej pielęgnacji ogrodu. Idealne do drobnych prac przycinania i formowania żywopłotów.
DANE TECHNICZNE
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Pobór mocy | 420 W |
| Częstość uderzeń | 3400 UM |
| Waga urządzenia bez | 3,1 [kg] 1) |
| Długość krawędzi tnącej | 45 cm |
| Odstęp między zębami tnącymi | 21 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 87 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 95 dB(A) 2) |
| Wartość drgań strona lewa/strona prawa | 3,1/1,5 m/s² 3) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.