Pilarka MS 151 TC-E Spalinowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326100125
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Pilarka Spalinowa STIHL - Niezwykle Lekka do Pielęgnacji Drzew
Najważniejsze cechy:
-
Moc: 1,1 kW / 1,5 KM – Optymalna moc do precyzyjnych prac pielęgnacyjnych w koronach drzew i na innych wysokościach.
-
Waga: Najlżejsza pilarka w swojej klasie, idealna do długotrwałej pracy w trudnych warunkach, jak pielęgnacja drzew.
-
Silnik 2-MIX: Nowoczesny silnik, który łączy oszczędność paliwa z wysoką wydajnością cięcia i niższą emisją spalin.
-
Piła łańcuchowa PM3 1/4”: Zapewnia dużą precyzję cięcia oraz bardzo czysty i wąski rzaz, idealny do drobnych i precyzyjnych prac.
-
Ręczna pompa paliwowa i system ErgoStart: Ułatwia uruchamianie pilarki, zmniejszając wysiłek użytkownika podczas startu urządzenia.
-
Przeznaczenie: Zaprojektowana do pracy w koronach drzew, z myślą o profesjonalistach, którzy przeszli odpowiednie szkolenie w zakresie pielęgnacji drzew.
Uwaga: Pilarka przeznaczona tylko dla osób, które przeszły specjalistyczne szkolenie w zakresie pielęgnacji drzew, co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy na wysokościach i w trudnych warunkach.
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 23,6 cm³ |
| Moc | 1,1/1,5 kW/KM 1) |
| CO2 | 886 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 2,6 [kg] 2) |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 2,92 [kg] 3) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 2,4 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 25 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | 1/4 " P |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 243 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 96 dB(A) 5) |
| Poziom mocy akustycznej | 109 dB(A) 5) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 4,9/4,9 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.