Pilarka MS 194 C-E Spalinowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326101053
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
PILARKA SPALINOWA | BARDZO LEKKA, MOC 1,4KW 1,9 KM Z SILNIKIEM 2-MIX I SYSTEMEM ERGOSTART
Lekka i poręczna pilarka łańcuchowa STIHL, idealna do prac rzemieślniczych, pielęgnacji drzew, trzebieży oraz przygotowywania drewna opałowego. Wyposażona w innowacyjny system STIHL ErgoStart, który wraz z pompą paliwową i przyciskiem Stop zapewnia łatwe i niemęczące uruchomienie urządzenia. Dzięki tym rozwiązaniom pilarka uruchamia się bez wysiłku, co zmniejsza zmęczenie użytkownika, nawet przy długotrwałej pracy.
Pilarka oferuje również praktyczne nakrętki pokrywy koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem, co zwiększa komfort użytkowania i bezpieczeństwo.
Zalety:
-
Lekka konstrukcja - ułatwia manewrowanie i prace przez dłuższy czas.
-
System STIHL ErgoStart - łatwe uruchamianie urządzenia.
-
Pompa paliwowa i przycisk Stop - wygodne uruchomienie i zatrzymanie pilarki.
-
Praktyczne zabezpieczenia - nakrętki pokrywy koła napędowego, które zapobiegają ich zgubieniu.
Idealna do różnorodnych zastosowań ogrodowych oraz prac rzemieślniczych.
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 31,8 cm³ |
| Moc | 1,4/1,9 kW/KM 1) |
| CO2 | 803 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 3,6 [kg] 2) |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 4,15 [kg] 3) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 2,6 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 35 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " P |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 265 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 101 dB(A) 5) |
| Poziom mocy akustycznej | 114 dB(A) 5) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,6/3,6 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.