Pilarka MS 251 Spalinowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326102237
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
PILARKA SPALINOWA | MOC 2,2 KW 3,0 KM | SILNIK 2-MIX, BOCZNY NAPINACZ PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ
STIHL MS 251 to poręczna i łatwa w obsłudze pilarka spalinowa, idealna do pozyskiwania drewna opałowego. Dzięki silnikowi 2-MIX, łączy bardzo dobrą wydajność cięcia z niskim zużyciem paliwa. Jest doskonałym wyborem dla użytkowników okazjonalnych, ale także rolników, sadowników, ogrodników i plantatorów.
Zalety:
-
Moc 2,2 kW (3,0 KM) – zapewnia wystarczającą siłę do pracy przy cięciu drewna opałowego oraz w lekkich pracach leśnych i ogrodowych.
-
Silnik 2-MIX – łączy wysoką efektywność z oszczędnością paliwa, przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji spalin.
-
Boczny napinacz piły łańcuchowej – pozwala na łatwe i bezpieczne napinanie łańcucha, co poprawia komfort pracy.
-
Wytrzymały zestaw tnący – zapewnia dużą trwałość i precyzyjne cięcie, co przekłada się na długowieczność pilarki.
-
Opcjonalna prowadnica o długości 40 cm – umożliwia cięcie drzew o większej średnicy, poszerzając zakres jej zastosowań.
STIHL MS 251 to wszechstronna pilarka, która zaspokoi potrzeby zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalistów, oferując dużą moc, łatwość obsługi i niezawodność w różnych warunkach pracy.
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 45,6 cm³ |
| Moc | 2,2/3 kW/KM 1) |
| CO2 | 819 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 4,8 [kg] 2) |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 5,48 / 5,48 / 5,51 / 5,58 [kg] 3) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 2,2 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 35-40 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | .325 ",3/8 " P |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 424 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 103 dB(A) 5) |
| Poziom mocy akustycznej | 114 dB(A) 5) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,9/3,9 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.