Pilarka MS 261 C-M VW Spalinowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326102725
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
PILARKA SPALINOWA | 3,0 KW 4,1 KM | Z OGRZEWANIEM GAŹNIKA I UCHWYTU (VW)
STIHL MS 462 VW to zaawansowana pilarka spalinowa, która łączy innowacyjne technologie, komfort pracy i wydajność w trudnych warunkach. Zaprojektowana z myślą o pracy w zimnych temperaturach, oferuje system ogrzewania gaźnika i uchwytu, co umożliwia komfortową pracę, nawet w mroźne dni.
Zalety:
-
Moc 3,0 kW (4,1 KM) – doskonała moc silnika, idealna do cięcia drewna mało- i średniowymiarowego, w tym przy pracach leśnych i w ogrodnictwie.
-
Ogrzewanie gaźnika i uchwytu – zapewnia niezawodną pracę w niskich temperaturach, co czyni pilarkę idealnym narzędziem do pracy w zimowych warunkach.
-
Łatwe uruchamianie – dzięki funkcji Start i Stop, pilarka jest gotowa do pracy w jednej pozycji roboczej, zapewniając wygodę użytkowania.
-
System filtrów powietrza HD2 – długi czas pracy pomiędzy czyszczeniem filtra, co zmniejsza potrzebę częstych przeglądów serwisowych.
-
Praktyczne nakrętki pokrywy koła napędowego – zabezpieczają przed zgubieniem, co upraszcza konserwację urządzenia.
-
Prowadnica Light 04 – innowacyjna prowadnica o lekkiej konstrukcji i nowa piła łańcuchowa RS Pro .325”, która zapewnia lepszą wydajność cięcia i długotrwałą precyzję.
STIHL MS 462 VW to doskonała pilarka spalinowa przeznaczona do pracy w trudnych warunkach, łącząca komfort, niezawodność i wysoką wydajność, sprawdzająca się idealnie w pracy na mrozie i w wymagających zadaniach leśnych.
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 50,2 cm³ |
| Moc | 3/4,1 kW/KM 1) |
| CO2 | 705 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 5,2 [kg] 2) |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 6,1 [kg] 3) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,7 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 40 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | .325 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 448 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB(A) 5) |
| Poziom mocy akustycznej | 116 dB(A) 5) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,5/3,5 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.