Pilarka MS 391 VW Spalinowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326104210
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
PILARKA SPALINOWA | MOC 3,3 KW 4,5 KM | DO POZYSKIWANIA DREWNA I PRAC BUDOWLANYCH W DREWNIE
STIHL MS 441 C-M to pilarka spalinowa zaprojektowana z myślą o użytkownikach wymagających większej mocy oraz komfortu pracy przy pozyskiwaniu drewna i pracach budowlanych w drewnie. Charakteryzuje się wysoką mocą i nowoczesną technologią, która zapewnia wydajność i dbałość o środowisko.
Zalety:
-
Moc 3,3 kW (4,5 KM) – silnik o dużej mocy, idealny do wymagających prac związanych z pozyskiwaniem drewna oraz obróbką drewna w pracach budowlanych.
-
Innowacyjny system filtrów powietrza – zapewnia długą żywotność filtra, a także dba o utrzymanie wysokiej wydajności pracy przez dłuższy czas.
-
System 2-MIX – silnik o zmniejszonym zużyciu paliwa do 20% oraz redukcji emisji spalin aż do 50% w porównaniu do tradycyjnych dwusuwowych silników o tej samej mocy.
-
Pompa olejowa z regulowaną wydajnością – umożliwia precyzyjne dozowanie oleju, co zapewnia optymalną pracę łańcucha i dbałość o jego stan.
-
Niskie wibracje – system redukcji wibracji zapewnia komfort pracy, zmniejszając obciążenie mięśni i stawów operatora.
STIHL MS 441 C-M to pilarka, która łączy wysoką wydajność, zaawansowaną technologię i komfort pracy, stanowiąc idealne rozwiązanie dla profesjonalistów oraz użytkowników wymagających narzędzi do intensywnego użytku.
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 64,1 cm³ |
| Moc | 3,3/4,5 kW/KM 1) |
| CO2 | 653 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 6,3 [kg] 2) |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 7,3 [kg] 3) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,9 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 40 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 458 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB(A) 5) |
| Poziom mocy akustycznej | 117 dB(A) 5) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 4/4 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.