Pilarka MS 462 C-M R Spalinowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326104612
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
WYDAJNA PILARKA DO AKCJI RATOWNICZYCH Z M-TRONIC
Pilarka zaprojektowana z myślą o pracy w trudnych warunkach ratunkowych i przy intensywnym użytkowaniu, doskonała do cięcia drewna średniotwardego i twardego.
Zalety:
-
Silnik 2-MIX – zapewnia oszczędność paliwa oraz redukcję emisji spalin, co pozwala na dłuższe i bardziej efektywne użytkowanie.
-
Regulacja ilości tłoczonego oleju – umożliwia dostosowanie pracy pilarki do zmieniających się warunków atmosferycznych, co zwiększa jej wszechstronność.
-
Filtr powietrza HD2 – zapewnia długotrwałą filtrację powietrza, co przedłuża żywotność silnika i zmniejsza konieczność jego konserwacji.
-
Bez-narzędziowe zamknięcie wlewu tankowania – ułatwia szybkie i bezpieczne napełnianie paliwem, co jest kluczowe w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji.
-
M-Tronic – system automatycznej regulacji mocy silnika zapewnia optymalną wydajność w różnych warunkach roboczych, co zwiększa efektywność podczas akcji ratunkowych.
Ta pilarka jest idealnym narzędziem do pracy w trudnych warunkach, gdzie szybkość i niezawodność są kluczowe. Zoptymalizowana pod kątem ciężaru i wydajności, spełnia wymagania osób pracujących w ekstremalnych sytuacjach, takich jak akcje ratownicze.
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 72,2 cm³ |
| Moc | 4,4/6 kW/KM 1) |
| CO2 | 704 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 6,5 [kg] 2) |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 8,2 [kg] 3) |
| Stosunek ciężaru do mocy | 1,5 kg/kW |
| Długość prowadnicy | 50 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8 " |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 490 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 108 dB(A) 5) |
| Poziom mocy akustycznej | 119 dB(A) 5) |
| Wartość drgań strona lewa / prawa | 3,3/2,7 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.