Pilarka MSA 160 C-B Akumulatorowa bez akumulatora i ładowarki
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326094749
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Pilarka Akumulatorowa STIHL MSA 160
Lekka i wydajna
STIHL MSA 160 to solidna, akumulatorowa pilarka łańcuchowa, idealna do pracy w strefach, gdzie wymagana jest cisza. Jest to narzędzie lekkie, wygodne w obsłudze, które zapewnia dużą precyzję i wydajność cięcia.
Najważniejsze cechy:
-
Piła łańcuchowa ¼" PM3 – zapewnia wysoką wydajność cięcia oraz dużą precyzję.
-
Ergonomiczny uchwyt obsługowy – wyposażony w funkcję potencjometru do płynnej regulacji prędkości obrotowej, co zapewnia komfort pracy przy różnych zadaniach.
-
Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej STIHL – umożliwia łatwe i bezpieczne napinanie łańcucha bez użycia narzędzi.
-
Przezroczysty zbiornik oleju – ułatwia kontrolowanie poziomu oleju w zbiorniku, dzięki czemu możesz utrzymać odpowiednie smarowanie łańcucha.
-
Brak akumulatora i ładowarki w zestawie.
Pilarka MSA 160 to doskonały wybór dla użytkowników szukających lekkiego, łatwego w obsłudze narzędzia do cichych prac w ogrodzie, na działce lub przy drobnych pracach rzemieślniczych.
DANE TECHNICZNE
| Napięcie znamionowe | 36 V |
| Pobór mocy | 1,5 kW |
| Moc | 1,2 kW 1) |
| System akumulatorowy | AP |
| Zalecany akumulator | AP 200 |
| Waga urządzenia bez baterii | 3,1 [kg] 2) |
| Waga urządzenia bez baterii | 3,47 [kg] 3) |
| Długość prowadnicy | 30 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | 1/4"P |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 200 | do 42 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 300 | do 50 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 300 S | do 62 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 500 S | do 74 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 1000 | do 125 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 2000 | do 180 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 2000 L | do 195 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 3000 | do 230 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 3000 L | do 300 min |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 435 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 85 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 93 dB(A) 5) |
| Wartość drgań uchwyt lewy/prawy | 4,6/3,9 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.