Pilarka MSA 220 TC-O Akumulatorowa bez akumulatora i ładowarki
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326093508
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Pilarka Akumulatorowa STIHL MSA 220 TC-O
Profesjonalna wydajność i komfort obsługi
STIHL MSA 220 TC-O to mocna i precyzyjna pilarka akumulatorowa, stworzona do pielęgnacji drzew. Idealna do usuwania pni, korygowania koron drzew oraz eliminacji martwego drewna. Dzięki komfortowemu uchwytowi górnemu oraz nowoczesnym funkcjom, zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo podczas pracy.
Najważniejsze cechy:
-
Elektroniczny system sterowania – łatwe uruchamianie dzięki przyciskowi odblokowującemu.
-
Panel obsługowy LED 180° – informuje o stanie pracy pilarki oraz włączonym hamulcu.
-
Czujnik oleju i wyświetlacz LED – aktywne powiadomienia o niskim poziomie oleju.
-
Łatwy do czyszczenia filtr powietrza – zapewnia długą żywotność i optymalne chłodzenie silnika.
-
Piła łańcuchowa PS3 3/8" – gwarantuje wysoką wydajność cięcia.
-
Boczny napinacz łańcucha – umożliwia szybką i wygodną regulację.
-
Bezpieczne mocowanie osprzętu – nakrętka pokrywy koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem.
-
Praktyczny korek zbiornika oleju – ułatwia szybkie i czyste uzupełnianie smaru.
WAŻNE! Pilarka przeznaczona wyłącznie dla osób z odpowiednim szkoleniem z zakresu pielęgnacji drzew. Idealna do pracy na wysokości.
Wybierz STIHL MSA 220 TC-O – precyzja i wydajność dla profesjonalistów!
DANE TECHNICZNE
| Napięcie znamionowe | 36 V |
| Pobór mocy | 2,1 kW |
| Moc | 1,7 kW 1) |
| System akumulatorowy | AP |
| Zalecany akumulator | AP 300 S |
| Waga urządzenia bez baterii | 2,7 [kg] 2) |
| Waga urządzenia bez baterii | 3,28 [kg] 3) |
| Długość prowadnicy | 35 cm 4) |
| Podziałka łańcucha piły | 3/8"P |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 100 | do 8 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 200 | do 16 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 300 | do 25 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 300 S | do 29 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AP 500 S | do 34 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 1000 | do 79 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 2000 | do 112 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 2000 L | do 109 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 3000 | do 140 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AR 3000 L | do 174 min |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 315 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 104 dB(A) 5) |
| Wartość drgań uchwyt lewy/prawy | 3/3,4 m/s² 6) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.