Pilarka MSA 60 C-B Akumulatorowa bez akumulatora i ładowarki
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: B27D-56902_20250326093800
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Pilarka Akumulatorowa STIHL MSA 60 C | 36V, 0,9 kW
Wszechstronne zastosowanie i niewielki ciężar
STIHL MSA 60 C to lekka, poręczna i łatwa w obsłudze pilarka akumulatorowa, idealna do okazjonalnej pielęgnacji terenów przydomowych oraz prostych prac rzemieślniczych. Doskonale sprawdzi się w miejscach wymagających ciszy, a także w zamkniętych pomieszczeniach.
Najważniejsze cechy:
-
Wysoka precyzja i wydajność cięcia – piła łańcuchowa PM3 ¼" zapewnia czyste i dokładne cięcia.
-
Ergonomiczna dźwignia obsługi – funkcja potencjometru umożliwia płynną regulację prędkości obrotowej.
-
Błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej STIHL – pozwala na szybkie i beznarzędziowe napinanie łańcucha.
-
Przezroczysty zbiornik oleju – ułatwia kontrolę poziomu napełnienia i zapewnia stałe smarowanie łańcucha.
-
Cicha i ekologiczna praca – brak emisji spalin i niski poziom hałasu sprawiają, że pilarka może być używana w miejscach wrażliwych na hałas.
Lekka, kompaktowa i wydajna – STIHL MSA 60 C to doskonały wybór do codziennych prac wokół domu i w ogrodzie!
DANE TECHNICZNE
| Napięcie znamionowe | 36 V |
| Pobór mocy | 0,9 kW |
| Moc | 0,7 kW 1) |
| System akumulatorowy | AK |
| Zalecany akumulator | AK 20 |
| Waga urządzenia bez baterii | 2,5 [kg] 2) |
| Podziałka łańcucha piły | 1/4"P |
| Poziom ochrony IP | N/A |
| Czas pracy na akumulatorze z AK 10 | do 18 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AK 20 | do 40 min |
| Czas pracy na akumulatorze z AK 30 | do 55 min |
| Długość urządzenia z ogranicznikiem pazurowym | 451 mm 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 83 dB(A) |
| Poziom mocy akustycznej | 91 dB(A) 3) |
| Wartość drgań uchwyt lewy/prawy | 3,2/3,4 m/s² 4) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.