RMA 235 Kosiarka z akumulatorem i ładowarką
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250508082212
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 235 z akumulatorem AK 30 S i ładowarką AL 101
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 235 to lekkie i kompaktowe urządzenie stworzone z myślą o właścicielach małych ogrodów. Dzięki zasilaniu z systemu STIHL AK-System, cicha praca i brak emisji spalin pozwalają na komfortowe koszenie w każdych warunkach – także w rejonach mieszkalnych. Zestaw zawiera akumulator AK 30 S oraz ładowarkę AL 101, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy.
• Idealna do małych trawników – kompaktowa szerokość koszenia
• W zestawie: akumulator STIHL AK 30 S i standardowa ładowarka AL 101
• Ostra, zoptymalizowana geometria noża – ciche i wydajne koszenie
• Lekka, polimerowa obudowa – łatwe manewrowanie i transport
• Centralna regulacja wysokości koszenia – 5 poziomów od 25 do 65 mm
• Składany kosz na trawę o pojemności 30 l – szybkie opróżnianie i oszczędność miejsca
• Składana kierownica – wygodne przechowywanie nawet w małych pomieszczeniach
• Cicha i bezemisyjna praca – doskonała do użytkowania w otoczeniu domowym
Wybierz STIHL RMA 235, jeśli szukasz kompaktowej, wygodnej i ekologicznej kosiarki akumulatorowej do codziennej pielęgnacji niewielkich trawników.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 450 W |
| System akumulatorowy | AK |
| Napęd | -- |
| Typ baterii | litowo-jonowy |
| Waga urządzenia bez baterii | 13 [kg] |
| Szerokość cięcia | 33 cm |
| Wysokość koszenia | 25 - 60 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 5-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3400 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX1 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 10 | 150 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 20 | 300 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 | 400 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 S | 400 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 30 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 37 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 108 cm |
| Średnica koła przedniego | 140 mm |
| Średnica tylnego koła | 170 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 76 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 90 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 3 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,8 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,9 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.