RMA 243 Kosiarka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250508090131
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 243 bez akumulatora i ładowarki – efektywne koszenie mniejszych trawnika
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 243 to idealne narzędzie do koszenia mniejszych trawnika w ogrodach przydomowych. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz cichą pracą, co sprawia, że jest doskonała w obszarach wrażliwych na hałas. Dzięki szerokości koszenia 41 cm, możesz skutecznie kosić mniejsze powierzchnie bez wysiłku.
• Szerokość koszenia 41 cm – idealna do mniejszych powierzchni
• Nóż wielofunkcyjny, przysłona do mulczowania i wyrzut boczny – możliwość tradycyjnego koszenia lub rozprowadzenia pokosu po trawniku
• 7 poziomów regulacji wysokości koszenia – w zakresie od 20 mm do 100 mm, centralna regulacja
• Składany kosz na trawę o pojemności 52 l – wskaźnik napełnienia i łatwe opróżnianie
• Kompaktowa i lekka konstrukcja – łatwa w przechowywaniu i transporcie
STIHL RMA 243 bez akumulatora i ładowarki to doskonały wybór dla tych, którzy już posiadają akumulatory STIHL i chcą rozszerzyć swoje wyposażenie ogrodowe o niezawodną kosiarkę. Ciesz się łatwym i wydajnym koszeniem przy minimalnym hałasie.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1200 W |
| System akumulatorowy | AK |
| Napęd | -- |
| Typ baterii | litowo-jonowa |
| Waga urządzenia bez baterii | 26 [kg] |
| Szerokość cięcia | 41 cm |
| Wysokość koszenia | 20 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 7-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3000 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 10 | 115 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 20 | 230 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 | 300 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 S | 300 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 52 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 51 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 117 cm |
| Średnica koła przedniego | 180 mm |
| Średnica tylnego koła | 200 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 76 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 90 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,4 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,7 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.