RMA 248 Kosiarka z akumulatorem i ładowarką
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250508090437
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 248 z akumulatorem AK 20 i ładowarką AL 101 – wydajne koszenie małych i średnich trawnika
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 248 to doskonały wybór do ogrodów przydomowych, oferująca ogrodnikom-hobbystom wysoką wydajność oraz cichą pracę. Idealna do stosowania w terenach wrażliwych na hałas, jak tereny zamieszkałe. Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 46 cm, jest to urządzenie skuteczne w koszeniu zarówno małych, jak i średnich trawnika.
• Szerokość koszenia 46 cm – doskonała do małych i średnich powierzchni
• Nóż wielofunkcyjny, przysłona do mulczowania i wyrzut boczny – możliwość tradycyjnego koszenia oraz mulczowania lub rozpraszania pokosu
• 7 poziomów regulacji wysokości koszenia – z centralną regulacją, od 20 mm do 100 mm
• Składany kosz na trawę o pojemności 52 l – łatwy do opróżniania, z wskaźnikiem napełnienia
• Kompaktowa konstrukcja z wygodnym uchwytem – ergonomiczne prowadzenie kosiarki, łatwa w przechowywaniu
Zestaw z akumulatorem STIHL AK 20 i ładowarką AL 101 zapewnia gotowość do pracy od razu po zakupie, umożliwiając efektywne koszenie i dbanie o Twój trawnik bez emisji spalin.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1200 W |
| System akumulatorowy | AK |
| Napęd | -- |
| Typ baterii | litowo-jonowa |
| Waga urządzenia bez baterii | 27 [kg] |
| Szerokość cięcia | 46 cm |
| Wysokość koszenia | 20 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 7-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3000 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 10 | 110 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 20 | 220 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 | 285 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 S | 285 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 52 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 51 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 117 cm |
| Średnica koła przedniego | 180 mm |
| Średnica tylnego koła | 200 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 79 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 95 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,8 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,9 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.