RMA 253 Kosiarka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250508091516
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosiarka Akumulatorowa STIHL RMA 253 – Idealna do Mniejszych i Średnich Trawników
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 253 to doskonały wybór dla ogrodników-hobbystów, którzy cenią sobie wydajność i cichą pracę. Jest to idealne narzędzie do ogrodów, w szczególności w miejscach wrażliwych na hałas, jak tereny zamieszkałe.
Kluczowe cechy:
-
Szerokość koszenia 51 cm – umożliwia szybkie i efektywne koszenie mniejszych i średnich trawnika.
-
Wielofunkcyjny nóż, przysłona do mulczowania oraz wyrzut boczny – pozwalają na koszenie tradycyjne lub rozpraszanie pokosu po trawniku.
-
7 poziomów regulacji wysokości koszenia – centralna regulacja wysokości w zakresie od 20 mm do 100 mm, dostosowując koszenie do preferencji.
-
Ergonomiczny, składany uchwyt kierujący – zapewnia wygodne i łatwe prowadzenie kosiarki.
-
Kosz na trawę o pojemności 55 l – pomieści dużą ilość skoszonej trawy, z łatwym wskaźnikiem napełnienia i prostym opróżnianiem.
Kosiarka STIHL RMA 253 to niezawodne narzędzie do efektywnego koszenia trawnika, które łączy wysoką wydajność z cichą, komfortową pracą.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1250 W |
| System akumulatorowy | AK |
| Napęd | -- |
| Typ baterii | litowo-jonowa |
| Waga urządzenia bez baterii | 28 [kg] |
| Szerokość cięcia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 20 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 7-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3000 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 10 | 105 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 20 | 210 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 | 275 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 S | 275 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 55 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 55 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 117 cm |
| Średnica koła przedniego | 180 mm |
| Średnica tylnego koła | 200 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 79 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 94 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,8 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,9 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.