RMA 443 PV Kosiarka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250509104055
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
KOSIARKA AKUMULATOROWA RMA 443: WYDAJNA I OSZCZĘDZAJĄCA ENERGIĘ
Zwrotna kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 PV o szerokości koszenia 41 cm przeznaczona jest do koszenia trawników o średniej wielkości. Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia ustawienie preferowanej wysokości trawnika, a składany komfortowy uchwyt kierujący z regulacją wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne prowadzenie kosiarki.
Zoptymalizowana geometria noża zapewnia wydajną i oszczędną pracę, a tryb Eco dodatkowo zwiększa czas pracy na jednym ładowaniu. Elektryczny napęd kół Vario wyraźnie zwiększa komfort pracy, pozwalając na płynną regulację prędkości roboczej za pomocą sześciostopniowej dźwigni na kierownicy. Kosiarka RMA 443 PV wyposażona została w dwie aktywne komory akumulatora do rozładowania szeregowego, co pozwala na dłuższą pracę bez przerwy.
W zestawie znajduje się składany kosz na trawę o pojemności 55 litrów ze wskaźnikiem napełnienia, który można łatwo opróżnić. Dzięki kompaktowej konstrukcji i składanej kierownicy kosiarka RMA 443 PV jest łatwa w przechowywaniu i transporcie.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1050 W |
| System akumulatorowy | AP |
| Napęd | 2,0 - 4,5 km/h |
| Typ baterii | litowo-jonowy |
| Waga urządzenia bez baterii | 24 [kg] |
| Szerokość cięcia | 41 cm |
| Wysokość koszenia | 25 - 75 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 6-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3150 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 | 360 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 S | 360 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 300 S | 530 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 500 S | 640 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 55 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 49 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 108 cm |
| Średnica koła przedniego | 180 mm |
| Średnica tylnego koła | 200 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 75 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 90 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,8 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,9 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.