RMA 443 PV Kosiarka z akumulatorem i ładowarką
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250508081451
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 z akumulatorem AK 30 S i ładowarką AL 101
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 to doskonały wybór do koszenia średnich trawników w ogrodach przydomowych. Cicha, ekologiczna i wydajna praca sprawia, że urządzenie idealnie sprawdza się również na terenach zamieszkałych. W zestawie znajduje się akumulator STIHL AK 30 S oraz ładowarka AL 101, zgodne z systemem akumulatorowym STIHL AK-System.
• Szerokość koszenia 41 cm – optymalna do średnich powierzchni trawnika
• W zestawie: akumulator STIHL AK 30 S i ładowarka AL 101
• Cicha praca – idealna do użytkowania w ogrodach i na działkach
• Nóż wielofunkcyjny, przysłona do mulczowania i wyrzut boczny – możliwość koszenia lub mulczowania
• Składany uchwyt kierujący z regulacją wysokości – komfortowa i ergonomiczna obsługa
• Centralna regulacja wysokości koszenia – 7 poziomów od 20 do 100 mm
• Składany kosz na trawę o pojemności 52 l – ze wskaźnikiem napełnienia i łatwym opróżnianiem
• Zasilanie z systemu STIHL AK-System – kompatybilność z innymi urządzeniami z tej serii
Postaw na STIHL RMA 443, jeśli szukasz lekkiej, funkcjonalnej i uniwersalnej kosiarki do codziennej pielęgnacji trawnika.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1200 W |
| System akumulatorowy | AK |
| Napęd | -- |
| Waga urządzenia bez baterii | 24 [kg] |
| Szerokość cięcia | 41 cm |
| Wysokość koszenia | 20 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 7-fach (zentral) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3000 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 10 | 115 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 20 | 230 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 | 300 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AK 30 S | 300 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 52 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 50 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 108 cm |
| Średnica koła przedniego | 190 mm |
| Średnica tylnego koła | 215 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 75 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 90 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,4 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,7 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.