RMA 443 PV Kosiarka z akumulatorem i ładowarką
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 PV z akumulatorem AP 300 S i ładowarką AL 301
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 443 PV to nowoczesne, ciche i ekologiczne rozwiązanie do koszenia trawnika w ogrodzie przydomowym. Dzięki wydajnemu systemowi akumulatorowemu STIHL AP-System urządzenie sprawdzi się także na terenach wrażliwych na hałas, takich jak osiedla mieszkaniowe.
• W zestawie: akumulator STIHL AP 300 S i ładowarka AL 301
• Cicha praca – idealna do użytku w rejonach mieszkalnych
• Napęd kół Vario – regulacja prędkości od 0 do 4,6 km/h
• Sekwencyjne rozładowywanie – automatyczne przełączanie między akumulatorami
• Tryb Eco – dłuższy czas pracy i energooszczędność
• Wysoka wydajność – idealna do średnich i dużych ogrodów
• Ergonomiczna konstrukcja – komfortowa obsługa nawet przy dłuższym użytkowaniu
• Zasilanie z systemu STIHL AP-System – trwałość, niezawodność i moc
Postaw na STIHL RMA 443 PV i ciesz się wygodą koszenia bez spalin, hałasu i kabli – z efektywnością, jakiej oczekujesz od sprzętu klasy premium.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1450 W |
| System akumulatorowy | AP |
| Napęd | 2,0 - 4,5 km/h |
| Waga urządzenia bez baterii | 27 [kg] |
| Szerokość cięcia | 41 cm |
| Wysokość koszenia | 20 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 7-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3000 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 | 360 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 S | 360 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 300 S | 530 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 500 S | 640 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 52 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 50 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 108 cm |
| Średnica koła przedniego | 190 mm |
| Średnica tylnego koła | 215 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 75 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 90 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,4 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,7 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.