RMA 448 PV Kosiarka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250508084824
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 448 PV – wydajne koszenie dzięki napędowi kół Vario
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 448 PV to doskonały wybór do koszenia mniejszych i średnich trawników w przydomowych ogrodach. Dzięki cichej pracy może być używana także w miejscach wrażliwych na hałas, np. na terenach mieszkalnych. Wyposażona w napęd kół Vario oraz funkcję sekwencyjnego rozładowywania akumulatorów, umożliwia płynną i nieprzerwaną pracę na większych powierzchniach.
• Napęd Vario – regulacja prędkości jazdy od 0 do 4,6 km/h
• Sekwencyjne rozładowywanie – automatyczne przełączanie na drugi akumulator
• Szerokość koszenia 46 cm – idealna do trawników małej i średniej wielkości
• Nóż wielofunkcyjny, przysłona do mulczowania i wyrzut boczny w standardzie
• Koszenie tradycyjne, mulczowanie lub rozrzucanie pokosu przez wyrzut boczny
• Cicha praca – idealna do ogrodów przydomowych i osiedli mieszkaniowych
• Możliwość pracy z dwoma akumulatorami systemu STIHL AP-System
Wybierz STIHL RMA 448 PV, jeśli szukasz wygodnej, nowoczesnej i wydajnej kosiarki akumulatorowej z funkcją automatycznego zarządzania energią.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1450 W |
| System akumulatorowy | AP |
| Napęd | 2,0 - 4,5 km/h |
| Waga urządzenia bez baterii | 28 [kg] |
| Szerokość cięcia | 46 cm |
| Wysokość koszenia | 20 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 7-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3000 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 | 340 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 S | 340 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 300 S | 510 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 500 S | 610 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 52 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 52 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 108 cm |
| Średnica koła przedniego | 190 mm |
| Średnica tylnego koła | 215 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 79 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 94 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,8 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,9 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.