RMA 750 V Kosiarka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250509100535
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
KOSIARKA AKUMULATOROWA STIHL RMA 750 V – KOMFORT I WYDAJNOŚĆ DO DUŻYCH POWIERZCHNI
Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 750 V z napędem Vario to idealne rozwiązanie do koszenia i mulczowania średniej wielkości powierzchni, w tym terenów o nachyleniu do 18°. Jest to wytrzymała, cicha i profesjonalna kosiarka 4 w 1 – wyposażona w przystawkę do mulczowania, wyrzut boczny, tylny oraz tekstylny kosz na trawę o pojemności 80 l.
Dzięki hybrydowej obudowie, składającej się z odpornej na uderzenia aluminiowej i polimerowej powłoki, kosiarka jest trwała i odporna na uszkodzenia. Bezszczotkowy silnik oraz system akumulatorów STIHL AP pozwalają na długotrwałą i wydajną pracę na dużych powierzchniach.
Napęd Vario umożliwia precyzyjne dopasowanie prędkości w 5 stopniach – od wolniejszego koszenia na wzniesieniach po szybsze na równych terenach. Wbudowany cyfrowy panel HMI z funkcją STIHL Connected zwiększa komfort użytkowania, a trzy tryby koszenia (Eco, Standard, Auto Boost) pozwalają na optymalizację mocy silnika.
Szerokość koszenia 48 cm oraz możliwość regulacji wysokości koszenia w 6 stopniach (od 25 do 100 mm) sprawiają, że praca jest jeszcze bardziej precyzyjna i efektywna. Tekstylny kosz na trawę można łatwo opróżnić dzięki wygodnemu uchwytowi. Idealna kosiarka do terenów, gdzie hałas jest problemem – cicha i wydajna w każdym calu.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 3100 W |
| System akumulatorowy | AP |
| Napęd | 0 - 6 km/h |
| Typ baterii | litowo-jonowa |
| Waga urządzenia bez baterii | 50 [kg] |
| Szerokość cięcia | 48 cm |
| Wysokość koszenia | 25 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 6-stopniowa, pojedyncze koła |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 2800 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 | 425 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 200 S | 425 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 300 S | 640 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 500 S | 765 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 80 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 57 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 116 cm |
| Średnica koła przedniego | 207 mm |
| Średnica tylnego koła | 232 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 82 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 96 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 2 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,4 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,7 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.