RMA 765 V Kosiarka z akumulatorem i ładowarką
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250509101649
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
STIHL RMA 765 V – MOC PROFESJONALNEGO KOSZENIA W ZESTAWIE Z AKUMULATOREM AR 3000 L I SZYBKĄ ŁADOWARKĄ
Szukasz rozwiązania do długiego, intensywnego koszenia bez zbędnych przerw? Profesjonalna kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 765 V w zestawie z plecakowym akumulatorem AR 3000 L i szybką ładowarką AL 501 to komplet stworzony z myślą o maksymalnej wydajności i komforcie pracy.
Zasilana mocnym akumulatorem litowo-jonowym, kosiarka oferuje szerokość koszenia 63 cm, bezszczotkowy silnik i tryb Eco dla jeszcze dłuższego działania. Skrętne koła ułatwiają manewrowanie, a napęd Vario pozwala dopasować prędkość do terenu i własnych preferencji.
Wytrzymała hybrydowa obudowa, 8-stopniowa regulacja wysokości koszenia (25–100 mm), pojemny kosz 80 l i miękki uchwyt sprawiają, że praca jest szybka, wygodna i dokładna. Dzięki zintegrowanemu systemowi STIHL AP i możliwości pracy z plecakowym akumulatorem – nawet duże powierzchnie nie stanowią problemu.
Zestaw zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do profesjonalnej pracy bez hałasu i emisji.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1500 W |
| System akumulatorowy | AP |
| Napęd | 0 - 5,5 km/h |
| Typ baterii | litowo-jonowy |
| Waga urządzenia bez baterii | 44 [kg] |
| Szerokość cięcia | 63 cm |
| Wysokość koszenia | 25 - 100 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 8-stopniowa (pojedyncze koła) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3300 obr./min |
| Poziom ochrony IP | IPX4 |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 300 S | 400 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AP 500 S | 480 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AR 2000 L | 2050 m² 1) |
| Max. powierzchnia na jednym ładowaniu akumulatora AR 3000 L | 3100 m² 1) |
| Pojemność kosza na trawę | 80 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 69 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 123 cm |
| Średnica koła przedniego | 200 mm |
| Średnica tylnego koła | 230 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 84 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 93 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 3 dB(A) 2) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,4 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,7 m/s² 2) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.