RME 339 C Kosiarka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250509100121
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
KOMPAKTOWA KOSIARKA ELEKTRYCZNA Z WYGODNYM POJEDYNCZYM UCHWYTEM – STIHL RME 339
Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 to doskonały wybór do mniejszych ogrodów o powierzchni do 500 m². Dzięki szerokości koszenia 37 cm jest idealna do precyzyjnego cięcia trawnika w ciasnych przestrzeniach. Centralna regulacja wysokości koszenia pozwala na łatwą zmianę ustawień w pięciu stopniach, od 25 do 80 mm, co zapewnia doskonałą kontrolę nad cięciem.
Praktyczny kosz na trawę o pojemności 40 litrów z wskaźnikiem poziomu napełnienia ułatwia pracę, a zintegrowany zaczep kabla elektrycznego zabezpiecza przedłużacz, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Składany uchwyt umożliwia oszczędność miejsca podczas przechowywania.
Obudowa z tworzyw sztucznych jest wyjątkowo trwała, chroniąc urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, kosiarka może być przekształcona w model mulczujący, co pozwala zadbać o trawnik i dostarczyć mu niezbędne składniki odżywcze.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1200 W |
| Napęd | -- |
| Waga urządzenia bez | 15 [kg] |
| Szerokość cięcia | 37 cm |
| Wysokość koszenia | 30 - 70 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 5-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3200 obr./min |
| Pojemność kosza na trawę | 40 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 43 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 110 cm |
| Średnica koła przedniego | 150 mm |
| Średnica tylnego koła | 180 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 79 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 93 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 1 dB(A) 1) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,2 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,6 m/s² 1) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.