RME 339 Kosiarka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250509113209
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
KOSIARKA ELEKTRYCZNA RME 339: KOMPAKTOWA DO TRAWNIKÓW DO 500 m²
Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 to idealne rozwiązanie do pielęgnacji trawników o powierzchni do 500 m². Dzięki szerokości koszenia wynoszącej 37 cm doskonale sprawdza się na mniejszych i trudno dostępnych terenach. Zintegrowany zaczep kabla elektrycznego zapobiega przypadkowemu odłączeniu przewodu podczas pracy, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.
Centralna, pięciostopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia precyzyjne ustawienie wysokości trawy w zakresie od 25 mm do 80 mm. Wyposażona w składany uchwyt oraz 40-litrowy kosz na trawę ze wskaźnikiem poziomu napełnienia, RME 339 gwarantuje komfortową i efektywną pracę. Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Dzięki opcjonalnemu zestawowi mulczującemu kosiarka może zostać łatwo przekształcona w urządzenie, które dodatkowo nawozi trawnik, rozdrabniając pokos i pozostawiając go jako naturalny nawóz.
DANE TECHNICZNE
| Moc znamionowa | 1200 W |
| Napęd | -- |
| Waga urządzenia bez | 14 [kg] |
| Szerokość cięcia | 37 cm |
| Wysokość koszenia | 30 - 70 mm |
| Regulacja wysokości cięcia | 5-stopniowa (centralna) |
| Znamionowa prędkość obrotowa narzędzia roboczego | 3200 obr./min |
| Pojemność kosza na trawę | 40 l |
| Szerokość urządzenia bez załączników | 42 cm |
| Max. wysokość urządzenia | 107 cm |
| Średnica koła przedniego | 150 mm |
| Średnica tylnego koła | 180 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA | 79 dB(A) |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA | 93 dB(A) |
| Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA | 1 dB(A) 1) |
| Wibracje ramienia prowadzącego ahw | 1,2 m/s² |
| Niepewność wibracji K | 0,6 m/s² 1) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.