SH 86 Odkurzacz spalinowy
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250516083334
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Odkurzacz ogrodowy o dużej mocy – skuteczne oczyszczanie dużych powierzchni
Szukasz wydajnego odkurzacza ogrodowego, który poradzi sobie z dużymi powierzchniami? Nasz odkurzacz ogrodowy o dużej mocy to idealne rozwiązanie do sprzątania liści, trawy oraz innych zanieczyszczeń w ogrodzie. Dzięki silnikowi STIHL 2-MIX i zaawansowanemu systemowi antywibracyjnemu praca jest komfortowa i efektywna.
Wyposażony w płynną regulację obrotów pozwala dostosować moc do aktualnych potrzeb. W zestawie znajdują się dwie dysze – okrągła oraz płaska, które ułatwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Filtr HD2 gwarantuje długą żywotność i skuteczne zatrzymywanie kurzu.
Dodatkowym atutem jest system STIHL ElastoStart, który zmniejsza wysiłek przy rozruchu urządzenia. Możliwość zastosowania odkurzacza także jako dmuchawy sprawia, że jest to wielofunkcyjne narzędzie do ogrodu.
Uwaga: pas nośny nie jest elementem zestawu standardowego.
Zainwestuj w moc i wygodę – wybierz odkurzacz ogrodowy, który sprosta każdemu zadaniu!
DANE TECHNICZNE
| Pojemność skokowa | 27,2 cm³ |
| CO2 | 848 g/kWh |
| Masa jednostkowa bez paliwa | 5,6 [kg] 1) |
| Pojemność worka wyłapującego | 45 l |
| Stosunek mulczowania | 1:14 |
| Moc nadmuchu z okrągłą dyszą | 15 N 2) |
| Siła nadmuchu z dyszą płaską | 15 N 3) |
| Max. prędkość powietrza z okrągłą dyszą | 76 m/s |
| Max. prędkość powietrza z dyszą płaską | 89 m/s |
| Przepływ powietrza z okrągłą dyszą | 755 m³/h |
| Przepływ powietrza z dyszą płaską | 620 m³/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 92 dB(A) 4) |
| Poziom mocy akustycznej | 105 dB(A) 4) |
| Wartość wibracji z prawej | 1,4 m/s² 5) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.