SHE 71 Odkurzacz elektryczny
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34E6-533F3_20250516084016
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Paczkomaty 24/7 Darmowa
-
InPost Kurier Darmowa
-
Poczta Polska Darmowa
-
DPD Kurier Darmowa
-
DHL Kurier Darmowa
-
Orlen Paczka Darmowa
-
Paczka w Weekend Darmowa
-
Odbiór osobisty Darmowa
odbiór w siedzibie firmy
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca Techmax Michał Przeszłowski . Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1 email biuro@techmax24.com.p, do kontaktu lub tel.: 509 511 550
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lekki i cichy elektryczny odkurzacz ogrodowy – skuteczne sprzątanie terenów przydomowych
Szukasz lekkiego i cichego odkurzacza ogrodowego do codziennego utrzymania porządku w ogrodzie? Nasz elektryczny odkurzacz ogrodowy to doskonałe rozwiązanie do oczyszczania terenów przydomowych z liści, skoszonej trawy oraz drobnych zanieczyszczeń.
Urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, co pozwala na komfortową pracę nawet w sąsiedztwie domów. Dzięki prostemu mechanizmowi zmiany trybu pracy możesz szybko przełączyć odkurzacz w funkcję dmuchawy bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.
W zestawie znajdują się praktyczne dysze: wydmuchowa oraz płaska, które ułatwiają czyszczenie różnych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Elektryczny odkurzacz ogrodowy to niezastąpiony pomocnik w sprzątaniu ogrodu, działający efektywnie i ekologicznie.
Wybierz cichy, lekki i wielofunkcyjny odkurzacz ogrodowy – łatwy w obsłudze i przyjazny dla środowiska!
DANE TECHNICZNE
| Napięcie znamionowe | 230-240 V |
| Pobór mocy | 1100 W |
| Waga urządzenia bez | 4,2 [kg] 1) |
| Natężenie przepływu powietrza w trybie zasysania | 540 m³/h |
| Pojemność worka wyłapującego | 45 l |
| Stosunek mulczowania | 1:12 |
| Siła nadmuchu z dyszą płaską | 9 N 2) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 85 dB(A) 3) |
| Poziom mocy akustycznej | 100 dB(A) 3) |
| Wartość drgań strona lewa/strona prawa | 1,2/0,8 m/s² 4) |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Producent
ANDREAS STIHL SP. Z O.O.
ul. Poznańskiej 16
62-080 Tarnowo Podgórne, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.