• Kategorie
  • Szukaj
  • Wiertarki, wkrętarki, szlifierki i elektronarzędzia akumulatorowe

Poszukujesz zestawów do wykonywania różnego typu otworów na dowolnej powierzchni? Zapraszamy do zapoznania się z młotowiertarkami, wiertarko-wkrętarkami i szlifierkami od MAKITA, które udostępniamy w tej zakładce. Zestaw elektronarzędzi to coś, co powinna mieć w swoim domowym warsztacie każda głowa domu!


MAKITA - trwałość i precyzja


Marka sprzedawanych przez nas w tej kategorii produktów, charakteryzuje się nie tylko wytrzymałością podczas pracy, ale również wyjątkowo eleganckim designem i kolorystyką. Młotowiertarki czy wiertarko-wkrętarki oferujemy w postaci pojedynczych produktów, a także w formie zestawów. Pełen komplet obejmuje osprzęt, dodatkowe gwinty, śruby, uchwyty, dwa akumulatory wraz z ładowarką oraz walizkę do przechowywania elektronarzędzi. Prezentowane produkty zostały stworzone z trwałych materiałów takich, jak metal czy ledowe diody oraz stworzone w tak, aby zapewnić ochronę przeciwpyłową.


Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie opisanych urządzeń, wystarczy zadzwonić do naszej firmy albo napisać wiadomość mailową.