• Kategorie
  • Szukaj
  • STIHL - pilarki, kosiarki, elektronarzędzia

W tej kategorii znajdziesz sprzęt niezbędny do rozmaitych prac przydomowych i działkowych. Są to urządzenia marki Stihl takie, jak pilarki spalinowe i akumulatorowe, kosiarki elektryczne, myjki czy traktory ogrodowe. Jesteśmy przekonani, że wśród udostępnionych produktów wyszukasz wszystko, co Ci potrzebne!

Przyrządy i osprzęt do ogrodu

Oprócz standardowych urządzeń spalinowych czy na akumulator, posiadamy kosiarki i pilarki elektryczne. Warto zwrócić uwagę także na dmuchawy, odkurzacze, wertykulatory czy kosy, a nawet glebogryzarki. Dysponujemy ponadto różnymi typami nożyc, opryskiwaczy oraz myjek. Polecamy też traktory od renomowanego producenta Stihl, które cieszą się popularnością pośród naszych Klientów. Proponujemy kilkanaście modeli z różnymi wielkościami koszyka na trawę, typami silników czy hydrostatycznym rodzajem skrzyni biegów.

Zapraszamy do przeglądania dostępnego asortymentu, a w przypadku pojawiających się pytań, wystarczy napisać od obsługi naszego sklepu internetowego. Umożliwiamy także dokonanie zamówienia telefonicznie.