• Kategorie
  • Szukaj
  • PNEUMTYKA

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór urządzeń do czynności z zakresu pneumatyki. Są to między innymi zwijadła, szybkozłącza, węże ciśnieniowe, a także szlifierki oscylacyjne lub kątowe. Prowadzimy również sprzedaż nitownic od sprawdzonych producentów.

Narzędzia pneumatyczne

Wśród udostępnianych w tej kategorii szlifierek, polecamy wersje taśmowe w różnych rozmiarach i wielkościach, czołowe, liniowe czy nawet trzpieniowe. Proponujemy zakup popularnie używanych oscylacyjnych oraz kątowych, jak i prostych. Można tu znaleźć ponadto filtry, klucze zapadkowe i kątowe oraz wtyczki do węży ciśnieniowych. Do nich sprzedajemy również większe oraz mniejsze typy zwijadeł. Poza tym, umożliwiamy zaopatrzenie się w kilkanaście wersji rozmiarowych szybkozłączy standardowych, ale też z dodatkowymi gwintami lub tulejkami.

Szczegółowe informacje techniczne dotyczące opisywanych przyrządów, możesz znaleźć po kliknięciu w interesujący Cię produkt. Chętnie pomożemy w wyborze i doradzimy podczas zakupów telefonicznych!