• Kategorie
  • STIHL SMART CONNECTOR

Symbol: 00004004900

Po podłączeniu do urządzenia STIHL Smart Connector rejestruje jego godziny pracy, zapisuje je i przesyła przez Bluetooth do smartfona lub tabletu, o ile znajdują się one w ich zasięgu.

95.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier (Fedex) 12.68
Poczta Polska 13
Poczta Polska (Pobranie) 16
Kurier Fedex (Pobranie) 16
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 509511550

Zostaw telefon
Jeśli chcemy mieć pod kontrolą flotę swoich urządzeń i lepiej zarządzać naszymi zasobami rejestrator pracy maszyn Stihl Smart Connector nam w tym pomoże. Po zamocowaniu do urządzenia Stihl Smart Connector rejestruje jego godziny pracy, zapisuje je i przesyła przez Bluetooth do smartfona lub tabletu, o ile znajdują się one w ich zasięgu. Dodatkowo, jeśli Smart Connector jest w danym momencie podłączony do smartfona może wyświetlać aktualne miejsce pracy. Pozwala to bardzo dokładnie określić czas pracy oraz lokalizację każdej maszyny.

Stihl Smart Connector jest kompaktowym urządzeniem posiadającym własne zasilanie. Jest wodoodpornypyłoodporny odporny na wibracje.

Instalacja Stihl Smart Connectora jest bardzo prosta. Można go zamocować za pomocą samoprzylepnej taśmy lub wkrętów. Do wybranych urządzeń Stihl stworzono filmy instruktażowe ukazujące sposób instalacji Stihl Smart Connectora. Oczywiście jest możliwość montażu na urządzeniach innych producentów niż Stihl.

Stihl Smart Connector jest urządzeniem działającym razem z aplikacją Stihl dostępną na systemy Android i iOS. Z telefonem lub tabletem łączy się za pomocą łączności Bluetooth. Po przymocowaniu do danego urządzenia Stihl Smart Connector rejestruje czas jego pracy oraz lokalizację (o ile jest w danym momencie podłączony do smartfona) i przesyła te informacje do aplikacji i portalu internetowego Stihl.

Aplikacja na smartfony Stihl jest przeznaczona dla użytkowników indywidualnych i umożliwia przeglądanie czasu pracy urządzenia, informacji o planowanych konserwacjach, instrukcji użytkowania urządzenia oraz ułatwiając kontakt z dilerem Stihl. 
Korzystając z portalu Stihl Connect Pro Portal możemy zarządzać w sposób cyfrowy flotą naszych maszyn. Mamy dostęp do czasu pracy urządzeń, wyświetlania pozycji na mapieplanowania i dokumentacji zadańprzypisywania maszyn i pracowników do zadań oraz analizy danych. Connect Pro Portal jest przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników dysponujących dużą liczbą urządzeń, co pozwala na ich kontrolowanie i dokładne rozliczanie czasu pracy.
 
Stihl connected jest systemem opartym na chmurze, składającym się ze Stihl Smart Connectora i oprogramowania, takiego jak aplikacja Stihl connected i portal Stihl connected. Chmura Stihl Cloud jest internetowym centrum danych umożliwiającym dostęp do danych z dowolnego miejsca na świecie. Zarejestrowane przez Smart Connectora dane z urządzenia, do którego jest przymocowany, są przechowywane w chmurze Stihl i dostępne poprzez aplikację Stihl connected i portal Stihl connected. 
Ciężar: 20 g
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 53 x 42 x 14 mm
Zasięg sygnału: ok. 10 m
Czas pracy na jednej baterii:  ok. 1 roku
Łączność:  Bluetooth 4.2 lub nowszy
Bateria: 3V CR2.032
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.