• Kategorie
  • Stihl IMOW® 6 EVO

Symbol: Imov 5

Stihl iMOW 6.0 EVO - inteligentne koszenie dla trawników o powierzchni do 3000m2

14799.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka 0
Poczta Polska (Pobranie) 16
Kurier Fedex (Pobranie) 16
Dostępność Mało
Waga 12 kg

Zamówienie telefoniczne: 509511550

Zostaw telefon

 

IMOW® 6 EVO: INTELIGENTNA, W PEŁNI AUTOMATYCZNA PIELĘGNACJA DUŻYCH TRAWNIKÓW DO 3.000 M2

W pełni automatyczny robot koszący o atrakcyjnym wzornictwie. Więcej funkcji w porównaniu do iMOW® 5, 6 i 7. Jeszcze bardziej przyjazna i intuicyjna obsługa dzięki możliwości sterowania z dowolnego miejsca przez aplikację za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej oraz dodatkowej matrycy LED do wizualnej prezentacji stanu urządzenia. Większa prędkość jazdy – do 0,5 m/s – zapewnia krótszy czas aktywności robota koszącego, a tym samym jeszcze większą elastyczność w korzystaniu z ogrodu. Zdolność pokonywania wzniesień iMOW® EVO wynoszącą 45% można zwiększyć do maksymalnie 55 % dzięki dostępnemu jako wyposażenie dodatkowe zestawowi terenowemu iMOW® 10, co dodatkowo poprawia mobilność robota na nierównym terenie.

 

W zestawie: robot koszący iMOW® EVO, stacja dokująca, 4 śledzie, 6 noży zapasowych, przymiar iMOW® .

 

Kosiarka automatyczna STIHL iMOW® 6 EVO z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym to bardzo dobry wybór do w pełni automatycznego koszenia dużych trawników na terenach prywatnych .  Dzięki 3 swobodnie wychylającym się ostrzom noży z systemu Disc-Cut możesz osiągnąć czyste cięcie dzięki dużej prędkości ostrza.

W przypadku stosowania na trawnikach o powierzchni do 3000 m² mulczowanie , podczas którego trawa jest rozdrabniana, aby  można ją było ponownie wykorzystać jako nawóz do trawnika, może również skutecznie pokonać zbocza o nachyleniu do 45% . STIHL iMOW® 6 EVO pokazuje swoje mocne strony podczas koszenia na zboczach . Dzięki zestawowi modernizacyjnemu możliwe są nachylenia do 60%. Zintegrowane czujniki powodują, że STIHL iMOW® 6 EVO zmienia kierunek w przypadku zetknięcia się z przeszkodą. Obiekty są zbliżane z kontrolowaną prędkością, dzięki czemu trawnik jest ścinany blisko obiektu. Nawet w wąskich miejscach można zastosować inteligentne manewry skrętu , aby efektywnie kosić. Prędkość jest dostosowywana na nierównym terenie, dzięki czemu również tam można uzyskać równy wynik.

 Obsługa jest prosta i intuicyjna za pośrednictwem panelu sterowania za pomocą kilku przycisków, dodatkowo wspieranego przez komunikaty głosowe . Aktualny stan kosiarki zautomatyzowanej jest wyświetlany za pomocą tylnego paska LED i wzorów świetlnych matrycy LED na górze obudowy. Możesz wybrać światła do jazdy dziennej w przednim pasku LED w 3 różnych trybach. Korzystając z aplikacji MY iMOW®, możesz w dowolnym momencie sterować kosiarką robotem za pośrednictwem komunikacji mobilnej, a także za pośrednictwem Bluetooth® i Wi-Fi, gdy robot koszący wyjdzie poza Twój obszar domu . Można także indywidualnie dostosować wysokość koszenia do różnych poziomów . Okna czasowe dla czasów aktywności w planach tygodniowych można zdefiniować w planie koszenia . Poza domem możesz także użyć alarmu, aby zlokalizować kradzież lub określić lokalizację kosiarki zautomatyzowanej. W razie potrzeby możesz także uruchomić iMOW®6 firmy STIHL ręcznie. Za pomocą indywidualnie regulowanego czujnika deszczu możesz określić, czy trawnik powinien być koszony w deszczową pogodę, czy też iMOW® 6 EVO powinien się zatrzymać. Stacja dokująca służy jako baza dla kosiarki zautomatyzowanej oraz do ładowania.


image

SYSTEM CIĘCIA DYSKOWEGO

OPTYMALNE WYNIKI KOSOWANIA. 3 swobodnie wahliwe, wyjątkowo ostre noże zapewniają czyste cięcie trawnika dzięki dużej prędkości obrotowej. Ponieważ kierunek obrotu jest regularnie zmieniany automatycznie, ostrza są szczególnie trwałe.

image

ELEKTRYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI CIĘCIA

WYGODNIE PRZEZ APLIKACJĘ. Wysokość koszenia kosiarki zautomatyzowanej możesz regulować elektrycznie bezpośrednio za pomocą aplikacji.

image

BEZNARZĘDZIOWA WYMIANA OSTRZY (IMOW)

ZMIANA SZYBKO I ŁATWO. Ponieważ do wymiany ostrzy nie są potrzebne żadne narzędzia, możesz szczególnie szybko i łatwo wyposażyć swoją kosiarkę zautomatyzowaną iMOW® w nowe ostrza. Aby zapewnić równomierne cięcie, zaleca się zawsze wymieniać wszystkie trzy noże na raz.

image

ŁĄCZNOŚĆ (IMOW)

OPTYMALNA KONTROLA. Dzięki łączności masz możliwość sterowania kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem aplikacji za pośrednictwem sieci WLAN lub Bluetooth®. W przypadku modeli EVO można także połączyć aplikację z kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem komunikacji mobilnej.

image

DOSTĘP MOBILNY POPRZEZ APLIKACJĘ MY IMOW®

INTERAKTYWNE I ZDALNIE KOSZONE TRAWNIKI. Jeśli chcesz kontrolować, co robi Twoja kosiarka zautomatyzowana lub jak planowane są jej zadania, możesz skorzystać z aplikacji MY iMOW®, aby uzyskać dostęp do swojej kosiarki zautomatyzowanej z dowolnego miejsca. Stwórz na przykład interaktywny plan koszenia, wyświetl aktualną lokalizację swojego urządzenia lub ustaw strefy koszenia. W aplikacji możesz także wprowadzić inne ustawienia, takie jak wysokość koszenia.

image

FUNKCJA ALARMOWA

ROZSZERZONA OCHRONA. Jeśli kosiarka zautomatyzowana zostanie podniesiona lub nachylenie lub ruch urządzenia zmieni się w nietypowy sposób (wykrywanie zużycia), włączy się akustyczny sygnał alarmowy. Wyłącza się automatycznie po ponownym odłożeniu robota. Robot automatycznie blokuje także swoje funkcje sterujące, jeśli zostanie usunięty z obszaru domowego.

image

CZUJNIK DESZCZU

KOŚ ZALEŻNIE OD POGODY. Dzięki czujnikowi deszczu kosiarka zautomatyzowana iMOW® w zależności od pogody może zdecydować, czy kosić, czy nie. Możesz dostosować sposób, w jaki kosiarka zautomatyzowana reaguje na deszcz.

Dane techniczne: 

image


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.