• Kategorie
  • Stihl IMOW® 6

Symbol: Imov 5

Stihl iMOW 6.0 - inteligentne koszenie dla trawników o powierzchni do 3000m2

11999.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka 0
Poczta Polska (Pobranie) 16
Kurier Fedex (Pobranie) 16
Dostępność Mało
Waga 12 kg

Zamówienie telefoniczne: 509511550

Zostaw telefon

 

IMOW® 6 : INTELIGENTNA, W PEŁNI AUTOMATYCZNA PIELĘGNACJA DUŻYCH TRAWNIKÓW DO 3.000 M2

W pełni automatyczny robot koszący o nowoczesnym wzornictwie. Dzięki funkcji mulczowania kosi trawę, rozdrabnia ją i nawozi trawnik w tym samym czasie. Nowy system z trzema swobodnie poruszającymi się nożami, elektryczna regulacja wysokości koszenia, prędkość jazdy dostosowana sytuacji oraz zdolność pokonywania wzniesień o nachyleniu do 40% zapewniają doskonały efekt koszenia i estetyczny wygląd trawnika. Intuicyjna koncepcja obsługi obejmuje sterowanie przez aplikację MY iMOW® za pośrednictwem WiFi lub Bluetooth®, możliwość integracji robota koszącego z istniejącymi systemami inteligentnego domu, komunikaty głosowe na urządzeniu oraz komunikację wizualną pasków LED z przodu i z tyłu. Krótki czas aktywności koszącego to zasługa m. in. dużej szerokości koszenia dużej prędkości jazdy 0,45 m/s oraz efektywnego ładowaniem. Aplikacja MY iMOW® umożliwia tworzenie indywidualnych planów koszenia i ograniczenie koszenia do określonych stref trawnika. Dla użytkownika oznacza większą elastyczność i więcej czasu na korzystanie

W zestawie: robot koszący iMOW® , stacja dokująca, 4 śledzie, 6 noży zapasowych, przymiar iMOW® .

 

Kosiarka automatyczna STIHL iMOW® 6 z wydajnym akumulatorem litowo-jonowym w pełni automatycznie i samodzielnie pielęgnuje trawniki na terenach prywatnych . Akumulator pozwala kosiarce robotowi na nieprzerwaną pracę przez długi czas. Dzięki 3 swobodnie wychylającym się ostrzom noży z systemu Disc-Cut możesz osiągnąć czyste cięcie dzięki dużej prędkości ostrza. 

Podczas mulczowania za pomocą STIHL iMOW® 6 trawa jest rozdrabniana, dzięki czemu można ją bezpośrednio wykorzystać jako nawóz do trawnika. Samobieżna kosiarka robotyczna skutecznie radzi sobie z trawnikami o powierzchni do 3000 m², a także z terenami o nachyleniu do 40% , na przykład podczas koszenia na zboczach . Zintegrowane czujniki powodują, że STIHL iMOW® 6 automatycznie zmienia kierunek w przypadku zetknięcia się z przeszkodą. Obiekty podchodzi się delikatnie. Czujniki ultradźwiękowe i kontrolowana prędkość pozwalają na koszenie trawnika blisko obiektu. Nawet w wąskich miejscach można zastosować inteligentne manewry skrętu , aby efektywnie kosić. Czujniki nachylenia służą do dostosowania prędkości na nierównym terenie, dzięki czemu nawet tam uzyskasz spójny wynik.

Obsługa jest prosta i intuicyjna za pośrednictwem panelu sterowania za pomocą kilku przycisków, dodatkowo wspieranego przez komunikaty głosowe . Bieżący stan kosiarki zautomatyzowanej jest wyświetlany za pomocą tylnego paska LED . Możesz wybrać światła do jazdy dziennej w przednim pasku LED w 3 różnych trybach. Za pomocą aplikacji MY iMOW® możesz w dowolnym momencie sterować kosiarką automatyczną za pośrednictwem Bluetooth® lub WLAN . Można także indywidualnie dostosować wysokość koszenia do różnych poziomów . Okna czasowe dla czasów aktywności w planach tygodniowych można zdefiniować w planie koszenia . W razie potrzeby możesz także uruchomić iMOW®6 firmy STIHL ręcznie. Dzięki indywidualnie regulowanemu czujnikowi deszczu możesz zdecydować, czy trawnik ma być koszony w deszczową pogodę, czy też iMOW® 6 powinien się zatrzymać. Stacja dokująca służy jako baza dla kosiarki zautomatyzowanej oraz do ładowania.


image

SYSTEM CIĘCIA DYSKOWEGO

OPTYMALNE WYNIKI KOSOWANIA. 3 swobodnie wahliwe, wyjątkowo ostre noże zapewniają czyste cięcie trawnika dzięki dużej prędkości obrotowej. Ponieważ kierunek obrotu jest regularnie zmieniany automatycznie, ostrza są szczególnie trwałe.

image

ELEKTRYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI CIĘCIA

WYGODNIE PRZEZ APLIKACJĘ. Wysokość koszenia kosiarki zautomatyzowanej możesz regulować elektrycznie bezpośrednio za pomocą aplikacji.

image

BEZNARZĘDZIOWA WYMIANA OSTRZY (IMOW)

ZMIANA SZYBKO I ŁATWO. Ponieważ do wymiany ostrzy nie są potrzebne żadne narzędzia, możesz szczególnie szybko i łatwo wyposażyć swoją kosiarkę zautomatyzowaną iMOW® w nowe ostrza. Aby zapewnić równomierne cięcie, zaleca się zawsze wymieniać wszystkie trzy noże na raz.

image

ŁĄCZNOŚĆ (IMOW)

OPTYMALNA KONTROLA. Dzięki łączności masz możliwość sterowania kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem aplikacji za pośrednictwem sieci WLAN lub Bluetooth®. W przypadku modeli EVO można także połączyć aplikację z kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem komunikacji mobilnej.

image

DOSTĘP MOBILNY POPRZEZ APLIKACJĘ MY IMOW®

INTERAKTYWNE I ZDALNIE KOSZONE TRAWNIKI. Jeśli chcesz kontrolować, co robi Twoja kosiarka zautomatyzowana lub jak planowane są jej zadania, możesz skorzystać z aplikacji MY iMOW®, aby uzyskać dostęp do swojej kosiarki zautomatyzowanej z dowolnego miejsca. Stwórz na przykład interaktywny plan koszenia, wyświetl aktualną lokalizację swojego urządzenia lub ustaw strefy koszenia. W aplikacji możesz także wprowadzić inne ustawienia, takie jak wysokość koszenia.

image

FUNKCJA ALARMOWA

ROZSZERZONA OCHRONA. Jeśli kosiarka zautomatyzowana zostanie podniesiona lub nachylenie lub ruch urządzenia zmieni się w nietypowy sposób (wykrywanie zużycia), włączy się akustyczny sygnał alarmowy. Wyłącza się automatycznie po ponownym odłożeniu robota. Robot automatycznie blokuje także swoje funkcje sterujące, jeśli zostanie usunięty z obszaru domowego.

image

CZUJNIK DESZCZU

KOŚ ZALEŻNIE OD POGODY. Dzięki czujnikowi deszczu kosiarka zautomatyzowana iMOW® w zależności od pogody może zdecydować, czy kosić, czy nie. Możesz dostosować sposób, w jaki kosiarka zautomatyzowana reaguje na deszcz.

Dane techniczne: 

image


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.