• Kategorie
  • Stihl IMOW® 7 EVO

Symbol: Imov 5

IMOW® 7 EVO: DO W PEŁNI AUTOMATYCZNEJ PIELĘGNACJI TRAWNIKÓW NA BARDZO DUŻYCH OBSZARACH

19699.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka 0
Poczta Polska (Pobranie) 16
Kurier Fedex (Pobranie) 16
Dostępność Mało
Waga 12 kg

Zamówienie telefoniczne: 509511550

Zostaw telefon

 

IMOW® 7 EVO: W PEŁNI AUTOMATYCZNE KOSZENIE BARDZO DUŻYCH TRAWNIKÓW DO 5.000 M2

W pełni automatyczny robot koszący o atrakcyjnym wzornictwie. Więcej funkcji w porównaniu do iMOW® 5, 6 i 7. Jeszcze bardziej przyjazna i intuicyjna obsługa dzięki możliwości sterowania z dowolnego miejsca przez aplikację za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej oraz dodatkowej matrycy LED do wizualnej prezentacji stanu urządzenia. Większa prędkość jazdy – do 0,5 m/s – zapewnia krótszy czas aktywności robota koszącego, a tym samym jeszcze większą elastyczność w korzystaniu z ogrodu. Zdolność pokonywania wzniesień iMOW® EVO wynoszącą 45% można zwiększyć do maksymalnie 55 % dzięki dostępnemu jako wyposażenie dodatkowe zestawowi terenowemu iMOW® 10, co dodatkowo poprawia mobilność robota na nierównym terenie.

 

W zestawie: robot koszący iMOW® EVO, stacja dokująca, 4 śledzie, 6 noży zapasowych, przymiar iMOW® .

Robot koszący STIHL iMOW® 7 EVO to doskonałe wsparcie w pełni automatycznym pielęgnowaniu trawnika na dużych powierzchniach w obszarze prywatnym. Napędzany mocnym akumulatorem litowo-jonowym, dzięki 3 swobodnie oscylującym ostrzom systemu Disc-Cut i wysokiej prędkości ostrzy, zapewnia czysty i równy wygląd trawy.

Robot STIHL iMOW® 7 EVO radzi sobie z powierzchniami trawnika do 5.000 m², a także z wydajnym pokonywaniem nachylenia terenu do 45%, na przykład podczas koszenia na zboczu. Robot ten mulczy trawę, co pozwala wykorzystać ją jako nawóz. Opcjonalny zestaw ulepszeń pozwala nawet na pokonywanie nachylenia do 60%. Dzięki różnym czujnikom, robot delikatnie podjeżdża do przeszkód, tniąc trawę blisko obiektów i automatycznie zmieniając kierunek przy kontakcie. Inteligentne manewry umożliwiają również efektywne koszenie w ciasnych miejscach. Dla równomiernego koszenia, prędkość jest dostosowywana na nierównym terenie za pomocą czujników nachylenia. 

Panel sterowania z kilkoma przyciskami umożliwia łatwą obsługę. Dodatkowo, wsparcie zapewnia mowa. Aktualny status robota jest wyświetlany za pomocą LED Backstripe i wzorów świetlnych LED na górnej części obudowy. Do światła dzienngo w przednim pasie LED można wybrać jeden z 3 trybów. STIHL iMOW® 7 EVO można kontrolować za pomocą aplikacji MY iMOW® poprzez Bluetooth®, Wi-Fi lub nawet sieć komórkową. Poza domem można zlokalizować kradzież lub ustalić lokalizację robota. Za pomocą aplikacji można również ustawić wysokość cięcia. W aplikacji definiuje się harmonogramy tygodniowe, kiedy robot automatycznie włącza się. Można również ręcznie uruchomić robota. Dzięki czujnikowi deszczu można ustawić, czy robot ma kosić, czy pauzować podczas deszczu. Stacja dokująca służyjako baza i do ładowania robota.

Kosiarka automatyczna do trawników o powierzchni do 5000 m² i nachyleń do 45%

Precyzyjny system koszenia z 3 swobodnie wahliwymi nożami

Zmienna dzięki wielostopniowej elektrycznej regulacji wysokości cięcia

Wygodna obsługa za pomocą aplikacji MY iMOW® i inteligentnego połączenia z domem

 

Samodzielne przetwarzanie planu koszenia przy stałym dostępie do iMOW® za pośrednictwem telefonu komórkowego

image

SYSTEM CIĘCIA DYSKOWEGO

OPTYMALNE WYNIKI KOSOWANIA. 3 swobodnie wahliwe, wyjątkowo ostre noże zapewniają czyste cięcie trawnika dzięki dużej prędkości obrotowej. Ponieważ kierunek obrotu jest regularnie zmieniany automatycznie, ostrza są szczególnie trwałe.

image

ELEKTRYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI CIĘCIA

WYGODNIE PRZEZ APLIKACJĘ. Wysokość koszenia kosiarki zautomatyzowanej możesz regulować elektrycznie bezpośrednio za pomocą aplikacji.

image

BEZNARZĘDZIOWA WYMIANA OSTRZY (IMOW)

ZMIANA SZYBKO I ŁATWO. Ponieważ do wymiany ostrzy nie są potrzebne żadne narzędzia, możesz szczególnie szybko i łatwo wyposażyć swoją kosiarkę zautomatyzowaną iMOW® w nowe ostrza. Aby zapewnić równomierne cięcie, zaleca się zawsze wymieniać wszystkie trzy noże na raz.

image

ŁĄCZNOŚĆ (IMOW)

OPTYMALNA KONTROLA. Dzięki łączności masz możliwość sterowania kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem aplikacji za pośrednictwem sieci WLAN lub Bluetooth®. W przypadku modeli EVO można także połączyć aplikację z kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem komunikacji mobilnej.

image

DOSTĘP MOBILNY POPRZEZ APLIKACJĘ MY IMOW®

INTERAKTYWNE I ZDALNIE KOSZONE TRAWNIKI. Jeśli chcesz kontrolować, co robi Twoja kosiarka zautomatyzowana lub jak planowane są jej zadania, możesz skorzystać z aplikacji MY iMOW®, aby uzyskać dostęp do swojej kosiarki zautomatyzowanej z dowolnego miejsca. Stwórz na przykład interaktywny plan koszenia, wyświetl aktualną lokalizację swojego urządzenia lub ustaw strefy koszenia. W aplikacji możesz także wprowadzić inne ustawienia, takie jak wysokość koszenia.

image

FUNKCJA ALARMOWA

ROZSZERZONA OCHRONA. Jeśli kosiarka zautomatyzowana zostanie podniesiona lub nachylenie lub ruch urządzenia zmieni się w nietypowy sposób (wykrywanie zużycia), włączy się akustyczny sygnał alarmowy. Wyłącza się automatycznie po ponownym odłożeniu robota. Robot automatycznie blokuje także swoje funkcje sterujące, jeśli zostanie usunięty z obszaru domowego.

image

CZUJNIK DESZCZU

KOŚ ZALEŻNIE OD POGODY. Dzięki czujnikowi deszczu kosiarka zautomatyzowana iMOW® w zależności od pogody może zdecydować, czy kosić, czy nie. Możesz dostosować sposób, w jaki kosiarka zautomatyzowana reaguje na deszcz.

Dane techniczne: 

Maks. powierzchnia trawnika

5000 m²

Maks. nachylenie terenu

45 %

Maks. nachylenie z zestawem terenowym

55 %

Szerokość koszenia

28 cm

Min. wysokość koszenia

20 mm

Maks. wysokość koszenia

60 mm

Ciężar

16 kg

Poziom ciśnienia akustycznego

48 dB(A)

Maks. czas koszenia na jednym cyklu ładowania 80%

220 min

Maks. czas koszenia na jednym cyklu ładowania 100%

240 min

Czas szybkiego ładowania 80%

80 min

Poziom mocy akustycznej

61 dB(A)

System akumulatorowy

AAI

Komunikacja

Bluetooth, WLAN, Mobilfunk


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.