• Kategorie
  • Stihl iMOW 5.0 EVO + GRATISY

Symbol: 5 EVO

Stihl iMOW 5.0 EVO - inteligentna kosiarka dla trawników o powierzchni do 1500m2

11699.00 -26% 8690.00
Do końca promocji pozostało:
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
9008.23
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Darmowa wysyłka 0
Poczta Polska (Pobranie) 16
Kurier Fedex (Pobranie) 16
Dostępność Mało
Waga 12 kg

Zamówienie telefoniczne: 509511550

Zostaw telefon

 

IMOW® 5 EVO: do wygodnej i w pełni automatycznej pielęgnacji trawnika do 1.500 m2

W pełni automatyczny robot koszący o atrakcyjnym wzornictwie. Więcej funkcji w porównaniu do imow® 5, 6 i 7. Jeszcze bardziej przyjazna i intuicyjna obsługa dzięki możliwości sterowania z dowolnego miejsca przez aplikację za pośrednictwem sieci telefonii komórkowej oraz dodatkowej matrycy led do wizualnej prezentacji stanu urządzenia. Większa prędkość jazdy – do 0,5 m/s – zapewnia krótszy czas aktywności robota koszącego, a tym samym jeszcze większą elastyczność w korzystaniu z ogrodu. Zdolność pokonywania wzniesień imow® evo wynoszącą 45% można zwiększyć do maksymalnie 55 % dzięki dostępnemu jako wyposażenie dodatkowe zestawowi terenowemu imow® 10, co dodatkowo poprawia mobilność robota na nierównym terenie.

Dzięki kosiarce automatycznej możesz na przykład kosić na zboczach i jednocześnie mulczować . Trawa jest rozdrobniona, dzięki czemu można ją bezpośrednio wykorzystać jako nawóz do trawnika. 

Czujniki ultradźwiękowe i kontrolowana prędkość umożliwiają delikatne dojeżdżanie do przeszkód , dzięki czemu trawnik jest koszony blisko obiektu, a STIHL iMOW® 5 EVO automatycznie zmienia kierunek po kontakcie. Inteligentne manewry skrętu umożliwiają koszenie w wąskich przestrzeniach . Czujniki nachylenia służą do regulacji prędkości na nierównym terenie .

Panel sterowania umożliwia łatwą obsługę za pomocą zaledwie kilku przycisków. Dodatkowo intuicyjne sterowanie wspomagane jest komunikatami głosowymi . Aktualny stan jest wyświetlany za pomocą tylnego paska LED i wzoru świetlnego matrycy LED na górze. Przedni pasek LED oferuje światła do jazdy dziennej w 3 różnych trybach. Możesz sterować kosiarką zautomatyzowaną iMOW® 5 Evo w dowolnym momencie za pośrednictwem Bluetooth®, Wi-Fi lub, jeśli kosiarka zautomatyzowana porusza się poza Twoim domem, za pomocą telefonu komórkowego za pomocą aplikacji MY iMOW® . Poza terenem domu możesz także wykorzystać moduł telefonu komórkowego, aby wykryć kradzież za pomocą alarmu i określić lokalizację swojej kosiarki samobieżnej. Możesz także użyć aplikacji , aby indywidualnie dostosować wysokość koszenia do różnych poziomów . W planie koszenia definiujesz okna czasowe dla planów tygodniowych, w których Twój iMOW® 5 EVO firmy STIHL jest aktywny niezależnie. W razie potrzeby możesz także uruchomić kosiarkę ręcznie. Za pomocą czujnika deszczu możesz indywidualnie ustawić, czy chcesz kosić, czy też zatrzymać pracę w deszczową pogodę. Stacja dokująca służy jako baza dla kosiarki zautomatyzowanej oraz do ładowania.

Precyzyjny system koszenia z 3 swobodnie wahliwymi nożami Kosiarka automatyczna do trawników o powierzchni do 1500 m² i nachyleń do 45%, zmienna dzięki wielostopniowej elektrycznej regulacji wysokości cięcia wygodna obsługa za pomocą aplikacji MY iMOW® i inteligentnego połączenia z domem. Samodzielne przetwarzanie planu koszenia przy stałym dostępie do iMOW® za pośrednictwem telefonu komórkowego


image

SYSTEM CIĘCIA DYSKOWEGO

OPTYMALNE WYNIKI KOSOWANIA. 3 swobodnie wahliwe, wyjątkowo ostre noże zapewniają czyste cięcie trawnika dzięki dużej prędkości obrotowej. Ponieważ kierunek obrotu jest regularnie zmieniany automatycznie, ostrza są szczególnie trwałe.

image

ELEKTRYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI CIĘCIA

WYGODNIE PRZEZ APLIKACJĘ. Wysokość koszenia kosiarki zautomatyzowanej możesz regulować elektrycznie bezpośrednio za pomocą aplikacji.

image

BEZNARZĘDZIOWA WYMIANA OSTRZY (IMOW)

ZMIANA SZYBKO I ŁATWO. Ponieważ do wymiany ostrzy nie są potrzebne żadne narzędzia, możesz szczególnie szybko i łatwo wyposażyć swoją kosiarkę zautomatyzowaną iMOW® w nowe ostrza. Aby zapewnić równomierne cięcie, zaleca się zawsze wymieniać wszystkie trzy noże na raz.

image

ŁĄCZNOŚĆ (IMOW)

OPTYMALNA KONTROLA. Dzięki łączności masz możliwość sterowania kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem aplikacji za pośrednictwem sieci WLAN lub Bluetooth®. W przypadku modeli EVO można także połączyć aplikację z kosiarką zautomatyzowaną za pośrednictwem komunikacji mobilnej.

image

DOSTĘP MOBILNY POPRZEZ APLIKACJĘ MY IMOW®

INTERAKTYWNE I ZDALNIE KOSZONE TRAWNIKI. Jeśli chcesz kontrolować, co robi Twoja kosiarka zautomatyzowana lub jak planowane są jej zadania, możesz skorzystać z aplikacji MY iMOW®, aby uzyskać dostęp do swojej kosiarki zautomatyzowanej z dowolnego miejsca. Stwórz na przykład interaktywny plan koszenia, wyświetl aktualną lokalizację swojego urządzenia lub ustaw strefy koszenia. W aplikacji możesz także wprowadzić inne ustawienia, takie jak wysokość koszenia.

image

FUNKCJA ALARMOWA

ROZSZERZONA OCHRONA. Jeśli kosiarka zautomatyzowana zostanie podniesiona lub nachylenie lub ruch urządzenia zmieni się w nietypowy sposób (wykrywanie zużycia), włączy się akustyczny sygnał alarmowy. Wyłącza się automatycznie po ponownym odłożeniu robota. Robot automatycznie blokuje także swoje funkcje sterujące, jeśli zostanie usunięty z obszaru domowego.

image

CZUJNIK DESZCZU

KOŚ ZALEŻNIE OD POGODY. Dzięki czujnikowi deszczu kosiarka zautomatyzowana iMOW® w zależności od pogody może zdecydować, czy kosić, czy nie. Możesz dostosować sposób, w jaki kosiarka zautomatyzowana reaguje na deszcz.

Dane techniczne: image


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.